THY Resmi Hava Yolu Sponsorumuz Oldu

27-30 Haziran tarihleri arasında İstamonu Fuarcılık tarafından organize edilen ve TOBB tarafından Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel fuarı olarak açıklanan Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş birliği Fuarı BAKAF 2018’in uluslararası havayolu ulaşım sponsoru Türk Hava Yolları oldu.
Uluslararası katılım ve konuk ülke katılımları ile Batı Karadeniz turizm değerlerini ve yatırım fırsatlarını kıtalararası düzeyde tanıtacak olan BAKAF 2018 katılımcılarının Türkiye uçuşları için ulaşım sponsorluğunu Turkish Conventions uygulamasıyla çözüm ortaklığı anlaşması doğrultusunda THY ile gerçekleştirdi. Sponsorluk anlaşması gereği BAKAF 2018 Fuarı’na katılacak ülkelerden gelecek olan delegasyonların Türkiye seyahatlerinde uçuş indirimi ve çeşitli olanaklardan yararlanabilme imkanı bulunuyor.
İstamonu Fuarcılık ile THY arasında imzalanan anlaşmayla BAKAF 2018’in yabancı davetlileri bu anlaşmayla Batı Karadeniz’in eşsiz turizm güzellikleri ve yatırım fırsatlarıyla da tanışma fırsatı yakalayacaklar.

Tüm Haberler

NEDEN DÜZENLENECEK?


Bartın, Bolu, Düzce, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak illerinin yer aldığı Batı Karadeniz Bölümü; tarih, kültür dokusu, coğrafi ve doğal yapısı itibari ile yalnızca kendi alanının değil Türkiye’nin de kalkınmasında etkin rol alabilecek bir potansiyeldedir. Parçadan bütüne hareketle BAKAF 2018 ile bu potansiyelin açığa çıkarılması hedeflenmektedir.

NASIL GERÇEKLEŞECEK?


İstamonu Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BAKAF, 4-8 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinin 9'uncu holünde 7 bin metrekare alanda gerçekleşecek. Fuar alanımızda bakanlıklara, illerin valilik, belediye, sanayi ve ticaret odalarının, üniversitelerinin aralarında bulunduğu kamu kurum ve kuruluşlarına, hizmet sektörüne, yüklenici firmalar, yerel markalar, yöresel ürünler, yöreye özgü el sanatları ve coğrafi işaretli ürün stantları yer alacak. BAKAF 2018’de konuk ülke yer alırken, iş geliştirme platformu imkanı da oluşturulacak.

DİĞER FUARLARDAN FARKI NEDİR?

BAKAF, Türkiye’nin İlk Bölgesel Fuarı olarak hayata geçecektir. BAKAF, Bartın, Bolu, Düzce, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak illerinin konuk değil, ev sahibi olduğu bir ihtisas fuarıdır. Bu özelliği ile hem ülkemize hem de fuar sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.
Turizm çeşitliliği, keşfedilmemiş güzellikleri, tarım ve sanayinin birlikte geliştiği ve ekonomiye önemli katkılar sunduğu bölgede; mahalli ve yerel idare birimleri, sanayi ticaret odaları, özel kurum kuruluş ve iş dünyası derneklerinin birlikte hareket edeceği BAKAF, Batı Karadeniz adına gerçek bir tanıtım ve iş forumu olma özelliği taşıyacaktır.
BAKAF 2018 ile illerin tümünün zirai, sınai ve ticari faaliyetlerinin gelişmesine yönelik çalışmalar yatırımcıya doğrudan aktarılma imkânı bulacaktır.

© Copyright 2018 Bakaf Batı Karadeniz Fuarı