• NEDEN KATILMALISINIZ?
 • YERİNİZİ SEÇİN
 • STAND TASARIMLARI
 • SÖZLEŞME
 • TEŞVİKLER VE FUAR DESTEĞİ
 • KONAKLAMA
 • LOJİSTİK
 • REKLAM MATERYALLERİ
 • KATILIMCI LİSTESİ 2018
 • NEDEN KATILIMCI OLMALISINIZ?


  Yatırım, tatil ve eğitim programlarınıza ilgiyi artırmak istiyorsanız,
  Yapılan yatırımların daha geniş kitlelere duyurulmasını hedefliyorsanız,
  Diğer kamu kurum ve kuruluşları ile oda ve borsalarla bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmayı planlıyorsanız,
  Girişimcilere ve üreticilere rehber olmayı istiyorsanız,
  Yeni ortaklıklar kurmayı düşünüyorsanız,
  Hedef kitlenizi artırmak istiyorsanız,
  Marka farkındalığı oluşturmayı amaçlıyorsanız,
  BAKAF Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarında katılımcı olarak yerinizi ayırtmalısınız.

  NEDEN DÜZENLENECEK?


  Bartın, Bolu, Düzce, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak illerinin yer aldığı Batı Karadeniz Bölümü; tarih, kültür dokusu, coğrafi ve doğal yapısı itibari ile yalnızca kendi alanının değil Türkiye’nin de kalkınmasında etkin rol alabilecek bir potansiyeldedir. Parçadan bütüne hareketle BAKAF 2019 ile bu potansiyelin açığa çıkarılması hedeflenmektedir.

  NASIL GERÇEKLEŞECEK?


  İstamonu Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BAKAF, 4-8 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinin 9'uncu holünde 7 bin metrekare alanda gerçekleşecek. Fuar alanımızda bakanlıklara, illerin valilik, belediye, sanayi ve ticaret odalarının, üniversitelerinin aralarında bulunduğu kamu kurum ve kuruluşlarına, hizmet sektörüne, yüklenici firmalar, yerel markalar, yöresel ürünler, yöreye özgü el sanatları ve coğrafi işaretli ürün stantları yer alacak. BAKAF 2019’de konuk ülke yer alırken, iş geliştirme platformu imkanı da oluşturulacak.

  DİĞER FUARLARDAN FARKI NEDİR?

  BAKAF, Türkiye’nin İlk Bölgesel Fuarı olarak hayata geçecektir. BAKAF, Bartın, Bolu, Düzce, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak illerinin konuk değil, ev sahibi olduğu bir ihtisas fuarıdır. Bu özelliği ile hem ülkemize hem de fuar sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.
  Turizm çeşitliliği, keşfedilmemiş güzellikleri, tarım ve sanayinin birlikte geliştiği ve ekonomiye önemli katkılar sunduğu bölgede; mahalli ve yerel idare birimleri, sanayi ticaret odaları, özel kurum kuruluş ve iş dünyası derneklerinin birlikte hareket edeceği BAKAF, Batı Karadeniz adına gerçek bir tanıtım ve iş forumu olma özelliği taşıyacaktır.
  BAKAF 2019 ile illerin tümünün zirai, sınai ve ticari faaliyetlerinin gelişmesine yönelik çalışmalar yatırımcıya doğrudan aktarılma imkânı bulacaktır.

  © Copyright 2018 Bakaf Batı Karadeniz Fuarı