• NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?
 • ZİYARET SAATLERİ
 • ULAŞIM
 • ULAŞIM


  İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy

  İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy Mahallesi, 34149 Bakırköy/İstanbul
  Metro
  Size an yakın metro istasyonundan metroya binin.
  DTM- Dünya Ticaret Merkezi- İstanbul Fuar Merkezi durağında inin.

  Yürüyerek
  10 dakika yürüyerek fuar merkezine ulaşabilirsiniz.
  Metrobüs
  Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin. Metrobüsten Şirinevler (Ataköy) Durağı’nda inin.
  Şirinevler (Ataköy) Metro İstasyonu’na geçin. Atatürk Havalimanı yönüne giden metroya binin.
  Metro DTM-İstanbul Fuar Merkezi durağına geldiğinde inin

  Yürüyerek
  10 dakika yürüyerek fuar merkezine ulaşabilirsiniz
  Otobüs
  Çıkış noktanızı belirleyin ve size en yakın otobüs durağını belirleyin:
  http://www.iett.istanbul
  Özel Araçla
  E-5 ve E-6 TEM karayolunu kullanırsanız, Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek havalimanı çıkışından İstanbul Fuar Merkezi yolunu takip ederek fuar alanına ulaşılabilirsiniz.
  Sahil yolunu kullanırsanız Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek Havalimanı kavşağını geçtikten yaklaşık 300metre sonra sağ sapakta yer alan İstanbul Fuar Merkezi tabelasından girerek fuar alanına gelebilirsiniz.
  Fuar alanına geldiğinizde aracınızı İstanbul Fuar Merkezi otoparkına bırakabilirsiniz.

  NEDEN DÜZENLENECEK?


  Bartın, Bolu, Düzce, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak illerinin yer aldığı Batı Karadeniz Bölümü; tarih, kültür dokusu, coğrafi ve doğal yapısı itibari ile yalnızca kendi alanının değil Türkiye’nin de kalkınmasında etkin rol alabilecek bir potansiyeldedir. Parçadan bütüne hareketle BAKAF 2019 ile bu potansiyelin açığa çıkarılması hedeflenmektedir.

  NASIL GERÇEKLEŞECEK?


  İstamonu Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BAKAF, 4-8 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinin 9'uncu holünde 7 bin metrekare alanda gerçekleşecek. Fuar alanımızda bakanlıklara, illerin valilik, belediye, sanayi ve ticaret odalarının, üniversitelerinin aralarında bulunduğu kamu kurum ve kuruluşlarına, hizmet sektörüne, yüklenici firmalar, yerel markalar, yöresel ürünler, yöreye özgü el sanatları ve coğrafi işaretli ürün stantları yer alacak. BAKAF 2019’de konuk ülke yer alırken, iş geliştirme platformu imkanı da oluşturulacak.

  DİĞER FUARLARDAN FARKI NEDİR?

  BAKAF, Türkiye’nin İlk Bölgesel Fuarı olarak hayata geçecektir. BAKAF, Bartın, Bolu, Düzce, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak illerinin konuk değil, ev sahibi olduğu bir ihtisas fuarıdır. Bu özelliği ile hem ülkemize hem de fuar sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.
  Turizm çeşitliliği, keşfedilmemiş güzellikleri, tarım ve sanayinin birlikte geliştiği ve ekonomiye önemli katkılar sunduğu bölgede; mahalli ve yerel idare birimleri, sanayi ticaret odaları, özel kurum kuruluş ve iş dünyası derneklerinin birlikte hareket edeceği BAKAF, Batı Karadeniz adına gerçek bir tanıtım ve iş forumu olma özelliği taşıyacaktır.
  BAKAF 2019 ile illerin tümünün zirai, sınai ve ticari faaliyetlerinin gelişmesine yönelik çalışmalar yatırımcıya doğrudan aktarılma imkânı bulacaktır.

  © Copyright 2018 Bakaf Batı Karadeniz Fuarı